Posiadamy koncesję nr 171/11
ORGANIZATORA I POŚREDNIKA IMPREZ TURYSTYCZNYCH
wydane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.

O nas

Witamy serdecznie w Beskidzie Niskim!

 

Jest nam miło przedstawić Państwu firmę, która posiada spore doświadczenie w świadczeniu usług turystycznych i kulturalno- rozrywkowych dla kuracjuszy przebywających w podkarpackich uzdrowiskach.

W 2009 roku rozpoczęliśmy działalność turystyczną pod nazwą:   Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne "MATEUSZ"

a właścicielem jest Barbara Bączek. 

Pani Basia jest wykwalifikowanym pilotem wycieczek, ukończyła roczny kurs na Przewodnika Górskiego Beskidzkiego, a Studia Wyższe ukończyła na kierunku: Ekonomia spec. ekonomika handlu i usług. Dodatkowo jest wykwalifikowanym dietetykiem dzięki czemu z łatwością i przyjemnością organizuje wczasy zdrowotne w całej Polsce.

 

Biuro Turystyczne "MATEUSZ" posiada dwie siedziby biura:

  • Iwonicz- Zdrój  Al. Słoneczna 1b (obok bankomatu PKO SA)

 

  • Rymanów- Zdrój ul. Zdrojowa 45- POCZEKALNIA PKS.

W biurach zasięgną Państwo informacji turystycznych, prowadzimy sprzedaż wycieczek autokarowych oraz biletów przewoźników w kierunku: Kraków, Katowice, Bytom, Gliwice, Rzeszów, Radom, Warszawa, Wrocław, Lublin, Łódź itd.

Biuro "MATEUSZ"  posiada koncesję nr 171/11 ORGANIZATORA I POŚREDNIKA IMPREZ TURYSTYCZNYCH wydane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.  W trosce o  bezpieczeństwo klientów, posiadamy gwarancję bankową oraz polisę ubezpieczeniową na rzecz naszych klientów w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Posiadamy umowę z Uzdrowiskiem Rymanów SA, Sanatorium "Górnik", Sanatorium "Klimat" na świadczenie usług turystycznych dla przebywających u nas kuracjuszy i gości.

 Zachęcamy turystów i kuracjuszy, którzy przebywają w uzdrowisku Rymanów- Zdrój i Iwonicz- Zdrój oraz mieszkających w kwaterach prywatnych,  do zapoznania się z naszą ofertą oraz  wzięcie udziału w atrakcyjnych wycieczkach. .

BPT "MATEUSZ" zapewnia wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pilotów i przewodników, oraz dobre zakwaterowanie i bogate wyżywienie w sprawdzonych obiektach noclegowych podczas kilkudniowych wycieczkach i wczasach zdrowotnych. Współpracujemy z najlepszymi. Naszym głównym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, przy niskich cenach z szczególną dbałością o zadowolenie klienta. Wyróżniamy się  pomysłowością, kreatywnością , pasją i zaangażowaniem zespołu, bo przecież to podstawa sukcesu. Kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych daje gwarancję profesjonalnego przygotowania programów turystycznych oraz rzetelnej i fachowej ich obsługi.

Atutem naszef firmy jest to, że podczas wycieczki Państwo nie ponosicie dodatkowych opłat związanych z programem wycieczki! Nie musicie się martwić o bilety, kolejki, kruczki w programach... :)

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego biura i skorzystania z naszej bogatej oferty.

 

Z beskidzkimi pozdrowieniami

Team BPT MATEUSZ

 -------------------------------------------------------------------------------------

Siedziba w Iwoniczu-Zdroju:
Al. Słoneczna  1B
38-440 Iwonicz- Zdrój;
 
Siedziba w Rymanowie-Zdroju:
ul. Zdrojowa 45 (poczekalnia)
38-481 Rymanów- Zdrój

 

Pogoda

 

Polecamy

klimat iwonicz gornik iwo zdr   rym zdr    hi_tec

Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes